Напевно, всі чули міфи про сон під час вагітності. Навіть якщо ви одна з тих щасливих жінок, яким вдається відчувати себе досить комфортно, щоб добре виспатися, ви все одно прокидаєтеся кожні пару годин, щоб сходити в туалет.

Виявляється, є певні правила, коли мова йде про сон для вагітних жінок. Наприклад, спати на животі не рекомендується зі зрозумілих причин, особливо після того, як ваш живіт вже добре округлився. Спати на спині - ще одна заборона, так як це може привести до того, що ваш живіт буде лежати на кишечнику і основних кровоносних судинах, що може викликати проблеми з диханням, болі в спині і низький кров'яний тиск, і все це може бути шкідливо для дитини.

Багато лікарів рекомендують спати на боці, особливо на лівій стороні. Сон на правій стороні може чинити додатковий тиск на вашу печінку, особливо коли тіло жертвує місцем для ваших органів, щоб пристосувати дитину. Сон зліва від вас допоможе уникнути цієї проблеми, а також буде краще впливати для кровообігу, що також означає збільшення кровотоку для дитини.

Подушка для вагітних - справжня знахідка для сучасних жінок. Це відмінне вкладення грошей, не менш важливе, ніж покупка пелюшок для малюка, повзунок або дитячих іграшок. Здорове самопочуття мами забезпечить правильний розвиток плоду.

Як використовувати подушку для кращого сну
Вагітність (і навіть після пологів) може привести до підвищення температури тіла і нічному поту протягом ночі. Подушки для вагітних мають спеціальне вбираючий наповнювач.

Майте на увазі, що подушки для вагітних призначені не тільки для вагітних жінок. Якщо у вас є проблеми зі спиною або колінами, і вам важко засинати вночі, ви можете спробувати одну зі спеціальних подушок для вагітних. Ви також можете використовувати їх, сидячи - в кріслі, в ліжку або навіть в машині під час тривалих поїздок.

Є 5 різних типів подушки для вагітних:
► Форма «С». С-образні подушки забезпечують підтримку і комфорт для голови, шиї, спини і області тазу. Вони прекрасні для зняття будь-якої напруги таза і зменшення затримки води в ногах і щиколотках. Це не найкращі подушки для сплячих, які люблять міняти положення або багато повертатися вночі, тому що вам доведеться регулювати подушку разом з вами, коли ви перевертаєтесь на іншу сторону. С-образна подушка - один з кращих варіантів для жінок великих розмірів, тому що дизайн з відкритою стороною дозволяє використовувати подушку різними способами і формами.

► U-подібна форма. U-образні подушки відмінно підходять для підтримки всього тіла, включаючи голову, шию, спину, живіт, коліна і навіть кісточки. Вони найкраще підходять жінкам, які найчастіше сплять вночі на спині, або жінкам, які часто перевертаються вночі, оскільки вам не потрібно перевертати її з собою або перенастроювати частину підголівника. Через це така подушка є відмінним варіантом як для вибагливих сплячих, так і для вагітності. U-подібна подушка, як правило, найдорожча подушка для вагітних, тому що вона дуже велика.

► Форма "J". Цю подушку можна також назвати подушкою в формі льодяника. Дуже добре підходить для голови, шії и спини. J-форма трохи схожа на U-подібну подушку в тому, як вона використовується, тільки вона менше и позбавлена додаткової сторони. Це робить її найкращим варіантом для невеликих ліжок або для пар, які люблять обніматися. Відсутня сторона також робить цю подушку менш універсальною, коли мова йде про використання її в положенні сидячи, тому, якщо ви плануєте використовувати її для цього, ви можете замість неї купити U-подібну подушку.

► Форма клина. Подушка у формі клина дозволяє вам підтримувати тулуб, сидячи або лежачи, або ви можете класти її під живіт. Вони добрі для тих, кому дуже жарко або холодно, коли вони сплять, бо ви можете помістити грілку або охолоджуючий пакет між вами і клином. Подушка може також допомогти тим, хто страждає від печії, під час вагітності і після. Подушки клиноподібної форми також маленькі і легко переносяться.

► Форма "Таблетки". Це в основному нормальні подушки, тільки довше. Вони прекрасні, щоб обніматися, але не забезпечують більшу підтримку спини або стегна. Вони також, як правило, є самим недорогим типом подушки для вагітних.

Комфорт, який приносить подушка для вагітних, є прекрасним рішенням ваших проблем зі сном.

Ось лише деякі переваги для здоров'я подушки для вагітних під час сну або відпочинку:

► Легкий кровообіг: вагітним жінкам рекомендується спати на боці, щоб полегшити кровообіг. Проте, через розмір живота, це положення для деяких незручно. Але якщо використовувати подушку для вагітних, комфорт гарантований завдяки належній амортизації і м'якості. Ви можете легко пристосувати подушку до свого живота або частинам, які потребують амортизації для кращого сну.

► Запобігає болю в тілі: через додаткову вагу в тілі, деяких його частин, таких як ноги, стегна і спина. Під час сну частини тіла "потопають" в м'якості і комфорті.

► Більш тривалі години сну і відпочинку: ваше тіло піддається багатьом змінам під час вагітності, і зовсім правильно, що ви даєте йому велику кількість відпочинку і сну. Подушки для вагітних сприяють кращому сну, і чим більше ви відпочиваєте і спите протягом дня, тим більше ви поправляєтеся і готуєтеся до народження дитини.

Майбутня мама повинна більш трепетно ​​ставитися до свого здоров'я. Складіть список необхідних речей, які допоможуть вам пережити дискомфорт під час вагітності. Також, в нашому інтернет-магазині ви знайдете все необхідне для себе і дитини. Ознайомтеся з великим вибором халатів, сорочок для дитини, а також пінеток, царапок та іншого одягу.