З очікуванням маленького дива завжди пов'язані не тільки позитивні емоції, але також деякі страхи і невпевненість.

На щастя, фахівці області та компетентні з цього питання автори пропонують безліч цікавої та пізнавальної літератури, яка допоможе майбутній мамі впоратись зі своїми внутрішніми конфліктами, знайти спокій і впевненість у майбутньому.

Ми обрали 5 найбільш цікавих, на наш погляд, книжок, які будуть особливо корисні дівчатам, що будуть матусями вперше.

Мішель Оден «Відроджені пологи»

Прекрасний літературний твір від відомого французького акушера. Мсьє Оден глибоко переконаний, що пологи повинні бути максимально природними, з мінімальним медичним втручанням. Крім іншого в книзі можна знайти влучні поради, як підготувати себе морально і фізично, щоб пологи були легкими і спокійними.

О. Є. Комаровський. «Здоров'я дитини і здоровий глузд його родичів»

Твір від відомого педіатра, написаний в кращих його традиціях. Книжка створена через призму вітчизняних реалій (сухе повітря, іржава вода, даремні ліки), і містить практичні поради, як з цим справлятися, залишаючись при цьому щасливими і врівноваженими батьками.

Л. Виилма. «Душевне світло»

Ця книжка допоможе майбутній мамі прожити, опрацювати і побороти свої страхи, пов'язані з пологами та материнством. Вона допоможе дівчатам, які зіткнулися з сильними душевними переживаннями, нерозумінням з боку партнера і оточуючих, змусить змінити своє ставлення до подій в кращу, позитивну сторону.

П. Друкерман. «Французькі діти не плюються їжею»

Легкий і цікавий твір про принципи і тонкощі виховання нового покоління у Франції. Автор розповість про те, як любити своїх дітей, але не балувати їх, як дати зрозуміти малюкові, що мама і тато мають право на відпочинок і самостійне дозвілля, при цьому, не розвиваючи у дитини комплекс самотності і нелюбові.

С. Бетт. «Сповідь маленького розбишаки»

Кумедна книжка, написана у вигляді щоденника новонародженого малюка - з першої хвилини життя до року. Автор в жартівливій формі спробував описати ті думки і переживання, які виникають у маленької людинки, і якими він ще не в стані поділитися з оточуючими.