Слінги - це дитячі переноски, розроблені, щоб допомогти вам нести дитину, послаблюючи тиск на руки і спину. Слінг для новонароджених - це древній метод перенесення дитини і практикується протягом століть у всьому світі.

Дитячі переноски існують вже тисячі років. До початку 1900-х років батьки по всьому світу використовували різні довгі тканини, шалі, шарфи і навіть простирадла, щоб притиснутися до своїх дітей і виконати домашні справи. Носіння дитини не було чимось «особливим» або іншим, як це сприймається сьогодні в західному світі; це була необхідність. Мамі доводилося працювати неймовірно старанно, і у неї не було часу зупинитися і розважити дитину, тому малюка всюди носили з собою.

Навіть сьогодні багато традиційних типів слінгу як і раніше використовуються в країнах, що розвиваються, хоча це зазвичай обмежується громадами корінних народів, де носіння дітей є абсолютно нормальним явищем, необхідністю і способом життя.

У промислово-розвинених країнах дитячий слінг набув популярності в останні десятиліття, завдяки прихильникам безперервного зв'язку матері і дитини.

При використанні слінгу немає необхідності користуватися ліфтом і пандусом. І пішохідні стежки, багатолюдні магазини, і громадський транспорт - стануть більш доступними.

Коляски займають купу місця в задній частині машини. Слінг - поміститься в невелику сумку і може легко переноситися, поки він вам не знадобиться.

До народження малюка, батьки старанно готуються, купуючи різні дрібниці: пелюшки, повзунки, шапочки та шкарпетки. Рекомендуємо, внести в цей список і слінг.
 

Ось головні медичні переваги слінгу:
1) Діти відчувають безпеку і менше плачуть. 1986 року команда медичних працівників педіатрії в Канаді провела дослідження, опубліковане в медичному журналі «Педіатрія», в якому конкретно йдеться про те, наскільки менше немовлята плачуть, коли перебувають в слінгу. Хунцикер і Гарр - дослідники, які виявили, що слінг для немовлят протягом трьох годин в день знижував загальний плач дитини на 43 відсотки в цілому і на 54 відсотки у вечірні години. Дитячий плач викликає викид гормонів стресу як у дітей, так і у дорослих. Таким чином, менше плачу означає менше стресу і занепокоєння для дитини і батьків.

2) Перенесення сприяє фізичному розвитку дитини. Вертикальне положення переносимої дитини сприяє зміцненню шиї і контролю голови. Якщо руки немовляти притиснуті до грудей батьків, немовля притискається до грудей і зміцнює його або її руки. Плоске розташування дитячих сидінь і ліжок не сприяє такому фізичному розвитку. Постійний рух дитини не тільки заспокоює дитину, а й сприяє її рівновазі і розвитку внутрішнього вуха.

3) Поліпшується виробництво грудного молока. Фізичний контакт з немовлям сприяє виділенню гормону окситоцину. Окситоцин впливає на вироблення материнського молока. Багато жінок також можуть годувати дитину грудьми за допомогою слінгу, що дозволяє легко годувати грудьми навіть в публічних місцях.

4) Слінг для новонароджених сприяє нейроповедінецькому розвитку і розвитку мовлення. У новонароджених дітей постійно змінюється погляд на світ, на відміну від того, щоб дивитися на один мобільний телефон, повішений на ліжечку. Вони схильні до різних голосів, емоціям і виразу обличчя, і все це має вирішальне значення для нейроповедінкового розвитку. Діти, яких носять за собою, як правило чують більше розмов мами з іншими людьми. Чим більше слів чує дитина, тим швидше вона навчитися їх говорити. Діти відмінно все запам'ятовують вже з самого народження.

5) Слінг для новонароджених покращує зв'язок між матір'ю і дитиною. Окситоцин також стимулює зв'язок між матір'ю і дитиною - це почуття любові до своєї дитини. Сильні зв'язки між матір'ю і дитиною сприяють кращому догляду за дитиною і зменшують частоту післяпологової депресії і психосоматичних захворювань у матері. Одягніть на дитину зручний боді, комбінезон або сорочечку. Враховуйте, що слінг діє як додатковий шар одягу, плюс впливає тепло від тіла мами. Важливо, щоб дитині не було жарко.

6) Слінг допомагає матері підтримувати себе у відмінній формі. Носіння додаткових кількох кілограмів протягом всього дня - відмінне тренування для батьків і відмінний спосіб прийти у форму після вагітності. Коли дитина прив'язана до вас, кожен ваш крок по дому допомагає вам зміцнити ногу, спину і живіт. Коли дитина повільно набирає вагу, інтенсивність вашого тренування поступово збільшується.

7) Немає більше плоских дитячих голівок. Плагіоцефаліі - це медичний термін для ущільнення задньої частини голови дитини, який є результатом того, що він проводить багато годин в день, сидячи на дитячому сидінні або лежачи в колясці. Якщо немовлята проводять всю ніч на спині і весь день на дитячому сидінні, постійний тиск на задню частину черепа може привести до ущільнення задньої частини черепа, що багато людей вважають непривабливим. Плагіоцефаліі можна запобігти, якщо тримати дитину в переносці або слінгу замість дитячого сидіння або дитячого ліжечка. Подбайте про натуральну шапочку, чепчик для голови дитини.

Чи є ризики?
Основними ризиками використання слінгу є падіння і утруднене дихання через те, що лице дитини знаходиться дуже близько до грудей батька. На щастя, обидва ризики були вивчені педіатрами, і дитячий слінг є безпечним за умови, що стропи використовуються належним чином і знаходяться в хорошому стані.